השכרת מתנפחים – מה כדאי לשאול?

השכרת מתנפחים הפכה למאוד פופולארית בתחום האירועים הפרטיים והציבוריים בשנים האחרונות. מדובר בהימור בטוח לאירוע עם ילדים – הם יוציאו אנרגיות ויהנו, וההורים יקבלו שקט במהלך האירוע. מה חשוב לדעת לפני השכרת מתנפחים לאירוע? הנה כמה נקודות חשובות

רואים אותם כמעט בכל אירוע ציבורי, ולא מעט מהאירועים הפרטיים בישראל של השנים האחרונות: מתקנים מתנפחים שנשכרו כדי לבדר את קהל הילדים והנוער הצעיר שבאים לאירוע.

עם המגוון ההולך וגדל של מתקנים בשלל גדלים, צורות, צבעים וגבהים, נראה כי אין גבול ליכולת לספק מתנפחים מגוונים מאוד לשוק הולך וגדל, הצמא לחידושים אבל נצמד להימור הבטוח הזה שתמיד מהווה הצלחה בקרב הילדים.

ברוב מוחלט של הפעמים, המתקנים המתנפחים אינם בבעלות בעל האירוע, אלא מגיעים מהשכרת מתנפחים. ישנן חברות רבות בשוק המציעות מגוון משתנה של מתנפחים להשכרה, בשלל גדלים, צורות וצבעים. מה כדאי לשאול לפני השכרת מתנפחים לאירוע הבא שלך?

השכרת מתנפחים: ביטוח

הפעילות על מתקנים מתנפחים היא קופצנית, ועצם ההשתוללות של הילדים והנוער הצעיר עליהם מזמנת לא פעם מקרים של פגיעה ופציעה, בין אם בנפילות לא מוצלחות של הילדים על המתקן או מחוצה לו, ובין אם בקפיצה המסתיימת בפגיעה לא מכוונת של ילד אחד באחר.

האופי הזה של פעילות במתקנים מצריך ביטוח של מפעיל המתנפחים, ולכן יש לשאול את הספק לפני השכרת מנפחים ממנו האם יש לו ביטוח בתוקף, והאם יש לו רישיון עסק בתוקף. גם אם הביטוח בתוקף – ללא רישיון עסק תקף, הביטוח עצמו לא יהיה תקף!

השכרת מתנפחים: הצוות המלווה

כאשר רוצים להציב מתנפחים באירוע, בין אם מדובר במתקן אחד ובין אם מדובר בכמה מתקנים מתנפחים, יש לשאול על הצוות שילווה וינהל את המתנפחים בעת הקמתם, הפעלתם וסגירתם במהלך ובסופו של האירוע.

צוות מלא יכלול מנהל למתחם המתנפחים, משגיחים או מדריכים שיפקחו על הילדים בעת פעילותם במתקנים השונים, וכן צוות טכני להקמה, תפעול תקלות וסגירת המתנפחים.

השכרת מתנפחים: המחיר

מחירי השכרת מתנפחים מורכבים מעלויות הצוות המפעיל, הובלת המתנפחים למקום (מרחקי הובלה) וכמובן סוג המתנפחים שברצונכם להשכיר.

מכיוון שיש לא מעט ספקים בשוק, מומלץ לעשות סקר שוק בין הספקים השונים על מנת לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית – רק הקפידו להשוות מחירים של מפרט דומה במספר המתקנים, גודלם, הצוות המלווה אותם וכמובן קיומו של ביטוח בתוקף עבורם. כך תוכלו להשוות באמת בין ספקי השכרת מתנפחים לאירוע הבא שלכם. בהצלחה!

מתנפחים – שאלות ותשובות

מתקנים מתנפחים לאירוע או למסיבה הם אטרקציה מבוקשת ומתבקשת, במיוחד אם קהל היעד הינו ילדים או שמתלווים לקהל היעד שלך ילדים ונוער בגיל צעיר. מה חשוב לדעת בקשר להשכרת מתנפחים לאירוע?

בכל אירוע או מסיבה נהוג בשנים האחרונות גם להזמין אטרקציות שונות, ולפעמים גם משונות, כדי להנעים את הזמן של באי האירוע. אירועים הם כבר מזמן לא רק אוכל ומוסיקה, נדרשים עוד אלמנטים על מנת להעסיק את הקהל ולגרום לו ליהנות.

אולם המגוון העצום של אטרקציות לאירועים עלול להותיר אותך מבולבל – במה לבחור? איזו אטרקציה או אילו אטרקציות מתאימות לקהל החוגגים שלך?

התשובה לשאלה הזו תלויה כמובן בזהות קהל היעד של האירוע שלך, אבל אם ידוע לך כי ילדים רבים משתתפים באירוע כקהל יעד עיקרי או שהם מתלווים לקהל היעד העיקרי שלך – אחת האטרקציות הטובות ביותר הם כמובן מתקנים מתנפחים.

מה חשוב לדעת על השכרת מתנפחים לאירוע? הנה כמה שאלות ותשובות:

מה חשיבות גודלם של המתקנים המתנפחים?

מתקנים מתנפחים לאירועים מגיעים במגוון רחב של גדלים וצורות. לגודל המתקנים יש חשיבות רבה בהיבט של כמה שטח הם תופסים, שכן יש לתכנן את שטח המתחם באירוע שבו יוצבו המתקנים המתנפחים מבלי שיפריעו לחלקים אחרים באירוע להתקיים ולהתרחש. גם לגובה המתקנים יש חשיבות, אם האירוע מתקיים במתחם מקורה. לא תרצו לשכור מתנפחים שאינם מותאמים לגובה התקרה באירוע שלכם…

אילו בעלי תפקידים דרושים להפעלת מתנפחים באירוע שלך?

בעת הפעלת מתקנים מתנפחים יש צורך במנהל מוסמך למתחם המתנפחים באירוע שלך, אולם אין להסתפק רק בכך – יש צורך בשלל תפקידים נוספים מטעם ספק המתנפחים: משגיחים / מדריכים לכל מתקן וכמובן גם צוות טכני להקמה, טיפול בתקלות וסגירת המתנפחים במהלך האירוע ובסופו. תפקיד חשוב נוסף הוא גיבוי של צוות רפואי במקום, למקרים של פגיעה או פציעה של אחד ממשתמשי המתנפחים. מתנפחים, מעצם הגדרתם, מזמינים את הילדים להשתולל ולקפוץ עליהם, וזה לכשעצמו מגביר את הסיכוי להיפגע במגוון דרכים.

מה לגבי ביטוח לאירוע עם מתנפחים?

חשוב מאוד לבטח את האירוע שבו יש שימוש במתנפחים, דווקא בגלל האופי הקופצני שלהם המגביר את אפשרויות הפגיעה של המשתמשים במתנפחים עצמם. יש לציין כי ביטוח כזה הינו בתוקף רק אם למפעיל המתנפחים באירוע שלך יש רישיון עסק בתוקף וכמובן ביטוחים בתוקף. יש לבדוק את תקפות רישיון העסק והביטוח עוד לפני הזמנת מתנפחים מספק מסויים, כדי לוודא שהאירוע שלך מכוסה מבחינה ביטוחית.

רעיונות לערבי גיבוש

כל חברה צריכה לעשות מספר דברים בכדי להשקיע בעובדים שלה ובכדי להראות להם כמה אכפת לה מהם. ככל שחברה תשקיע יותר בעובדים שלה כך אלה יגמלו לה ויעבדו בצורה יותר טובה וכאשר העובדים עובדים יותר טוב כך התפוקה שלהם תעלה. לתפוקה משמעות אדירה על הצלחת החברה ומכאן שאנחנו צריכים לעשות הכול בכדי לעלות אותה. לא די לתת משכורות מפנקות לעובדים או בונוסים גדולים אלא צריך להראות לעובדים שאכפת לנו מהם. אחת הדרכים הטובות ביותר להראות לעובד שאכפת לך ממנו היא באמצעות ערבי גיבוש. ערבי גיבוש של החברה יוצרים הנאה עצומה ומאפשרים לנו להגיע למקומות חדשים שלא הכרנו בעבר.

סדנת שף

אחד הרעיונות המוצלחים ביותר לערב מיוחד שניתן לערוך לכלל עובדי החברה הוא סדנת שף. בסדנת שף כולם יכולים להשתתף גם מי שלא יודע לבשל וההנאה המתקבלת מסדנה כזאת היא עצומה. בסדנת שף אנחנו יכולים להכין מטעמים מיוחדים וכמובן לטעום את אותם מאכלים וכך נהנה במיוחד מהאוכל שאותו נקבל ונכין.

סדנת קוקטיילים

כפי שניתן להכין סדנת שף כך ניתן לעשות גם סדנת קוקטיילים בהם ישתתפו כל עובדי החברה. בסדנה כזאת האווירה משתחררת ופתאום אנחנו רואים מנהלים הצוחקים עם עובדיהם. סדנת קוקטיילים תשפר מאוד את המצב רוח של כלל העובדים ותתרום לגיבוש החברתי של העובדים.

ערב אומנות

מי לא אוהב ליצור, חדוות היצירה משותפת לאנשים רבים ואנחנו יכולים ליצור סדנה ייחודית ומיוחדת בה ניצור דברים מדהימים. גם מי שלא חשב כי יש לו כישרון אומנותי יתפלא עד כמה הוא יוכל ליצור דברים יפהפיים. ערב אומנות מאפשר לעובדים לצאת מהשבלונה של העבודה ולהתנסות בדבר חדש ויצירתי שאחרת לא היינו מקבלים בשום צורה.

ערב סטנד אפ

ערב סטנד אפ יכול להיות שלאגר ענק כאשר אנחנו רוצים למצוא דבר מה שונה לעשות עם עובדי החברה. בערב סטנד אפ אפשר לשלב בדיחות פנימיות של החברה וליצור הנאה גדולה שלא היינו יכולים לקבל בשום צורה אחרת. על כן אם גם אתם מעוניינים קצת לצחוק ערב סטנד אפ הוא התשובה בשבילכם.

מסיבת רווקות בחורף

מסיבת רווקות בחורף – על מה לשים דגש?

כאשר אנחנו חוגגים מסיבת רווקות אנחנו צריכים לדאוג לעשרות דברים. למעשה הפקה של מסיבת רווקות היא אינה עניין של מה בכך ונדרשת השקעה מרובה בכדי ליצור את המסיבה הטובה ביותר. כאשר אנחנו מתחתנים בקיץ הרי שארגון מסיבת הרווקות פשוט בהרבה, צריך רק למצוא מקום עם חוף ים או בריכה והמסיבה תתנהל מעצמה. לעומת זאת חתונה בחורף מבטיחה כי ארגון מסיבת הרווקות יהיה הרבה יותר מסובך וידרוש מאתנו הרבה יותר מאמץ. לא פשוט בכלל לארגן מסיבת רווקות בחורף מכיוון שאנחנו צריכים לדאוג לקורת גג שמתחתיה אנחנו נוכל לשהות ולחימום מתאים. כמו כן ההפעלה בחורף שתהיה במסיבה צריכה להיות הרבה יותר מתוחכמת מכיוון שלא ניתן פשוט לשכב על חוף הים או הבריכה ולא לעשות כלום.

שתיים מארגנות את המסיבה – שימו לב לא לריב

נאמר כי כמה בנות מארגנות את מסיבת הרווקות בחורף. כל אחת מקבלת על עצמה תפקיד וכולן ביחד רוצות ליצור את המסיבה המושלמת ביותר שיש. על כך יש לברך מכיוון שארגון לבד של מסיבת רווקות יכול להיות קשה ולדרוש מאתנו הרבה מאמץ ובכלל לא בטוח שהמסיבה הסופית תהיה מהנה. אך יש לשים לב לכך שכאשר אנחנו מארגנות מסיבת רווקות ביחד עם עוד חברות זהו פתח לריבים ותסכולים שצצים על רקע ארגון המסיבה. הריבים הללו יכולים לחבל במסיבה או לכל הפחות בהנאה שלכם מהמסיבה ויש לקחת זאת בחשבון כאשר אנחנו מארגנים את המסיבה. על כן כדאי ללמוד לוותר ולזוז הצידה ולא להתווכח על כל שאלה ושאלה בכדי שהמסיבה תצא ברמה גבוהה ובכדי שאנחנו נהיה מרוצים ממנה.

האם להתייעץ עם הכלה בנוגע למה שיהיה במסיבה?

שאלה מרכזית עליה אנחנו צריכים לחשוב היא האם להתייעץ עם הכלה בנוגע למה שיהיה במסיבה, או עד כמה הכלה צריכה להיות מעורבת בארגון מסיבת הרווקות שלה. התשובה משתנה מחבורה לחבורה ולכל אחת יש את ההעדפות שלה. חלק מעדיפות לערב את הכלה וחלק מעדיפות להפתיע אותה וזה גם בסדר כל עוד אנחנו משקיעים במסיבת הרווקות הכול מתקבל על הדעת.

מסיבה של גרושים גרושות

מסיבה של גרושים גרושות – ההזדמנות להכיר אהבה חדשה

התגרשתם? אל דאגה לא מדובר בסוף העולם ואתם בהחלט יכולים למצוא אהבה חדשה בקלות וללא בעיות מיוחדות. כשדלת נסגרת חלון נפתח וזהו בדיוק המצב בעת הגירושים שלכם. אין טעם להיכנס למרה שחורה בעקבות הגירושים אלא אתם צריכים לחגוג את הסיכוי שלכם למצוא אהבה חדשה. אחת הדרכים הטובות ביותר למצוא אהבה חדשה היא באמצעות מסיבה של גרושים גרושות. מראש מי שבא למסיבה כזו בא במטרה למצוא אהבה חדשה ומכאן שיש משמעות עצומה לבחירה ולהזדמנות להכיר אהבה חדשה במסיבה של גרושים גרושות. גרוש גרושה זה ממש לא לנצח נצחים ובהחלט יתכן במידה גבוהה של וודאות כי האהבה החדשה שלכם מחכה לכם מעבר לפינה וכל שעליכם לעשות הוא ללכת למסיבת הגרושים גרושות הנכונה.

הקפידו ללכת למסיבה איכותית

כאשר אנחנו הולכים למסיבה של גרושים גרושות אנחנו צריכים להקפיד ללכת רק למסיבה איכותית ברמה הגבוהה ביותר. ישנן הרבה מסיבות בארץ של גרושים גרושות אך רק מעטות מהן הן מסיבות איכותיות ברמה הגבוהה ביותר. אם נלך למסיבה איכותית הרי שנרגיש זאת מיד בכל פעולה שלנו וכך נבטיח כי אנחנו נמצא את האהבה החדשה שלנו בקלות רבה יותר. אם נלך למסיבה לא איכותית הרי שלא נהנה במסיבה, נסבול בה וגם סביר שלא נצא אהבה חדשה כי איך אפשר להכיר מישהי במסיבה שבה שניכם לא נהנים. יש לתת את הדעת על כך כאשר אתם מתלבטים לאיזה מסיבה ללכת ויש להבין את חשיבות הנושא ועד כמה זה משמעותי לבחור במסיבה איכותית של גרושים גרושות ולא בעוד מסיבה ברמה ירודה.

מדוע לבחור דווקא במסיבה של גרושים גרושות?

אך רגע מדוע בכלל לכת למסיבה של גרושים גרושות, מדוע לא ללכת למסיבה אחרת שתיתן לנו מענה אחר? התשובה היא שבמסיבה של גרושים גרושות כולם ממש כמוך מחפשים אהבה חדשה. זהו יתרון עצום שלא קיים במסיבות אחרות ויש לתת את הדעת עליו כאשר אנחנו מתלבטים לאיזה מסיבה ללכת ומהי המסיבה שתיתן לנו את המענה הטוב ביותר.

מיקום מסיבת הרווקות

מה החשיבות של מקום מסיבת הרווקות?

מסיבת רווקות היא הדבר החשוב ביותר שיש אחרי החתונה, מסיבת הרווקות היא אירוע מיוחד הדורש הכנות רבות והשקעה מרובה בכדי להבטיח כי אנחנו נקבל את המסיבה האיכותית ביותר שיש. כאשר אנחנו מתכננים מסיבת רווקות אנחנו צריכים לחשוב על גורמים רבים שיבטיחו כי המסיבה תהיה איכותית. אנחנו צריכים לחשוב מי יהיו המשתתפות במסיבה, את מי נזמין אליה, מה תהיה ההפעלה של המסיבה ועוד פרמטרים עליהם אנחנו צריכים לחשוב. אך נראה כי אחד הדברים עליהם אנחנו צריכים לחשוב בצורה העמוקה ביותר הוא מקום האירוע שבו נערוך את מסיבת הרווקות. למקום האירוע יש משמעות עצומה לאיכות מסיבת הרווקות והוא ישפיע על ההנאה שלנו מהמסיבה בצורה דרסטית. ככל שנבחר מקום אירוע יותר איכותי כך נבטיח כי אנחנו נקבל חגיגה יותר גדולה.

אולי בווילה מיוחדת?

בשנים האחרונות הולך וצובר תאוצה הטרנד של עריכת מסיבת רווקות בווילה מיוחדת. טרנד זה הולך ומתחזק ויותר ויותר מסיבות רווקות נערכות בווילות יפהפיות. כאשר אנחנו לוקחים וילה אנחנו יכולים לקחת אותה לסוף שבוע ואנחנו יכולים לקחת אותה לערב אחד. זהו יתרון גדול המאפשר לנו להנות ממסיבה איכותית במחיר שאותו אנו נקבע. אם אנחנו רוצים להשקיע ניקח את הוילה ליומיים ואם אנחנו רוצים להשקיע פחות ניקח וילה ליום אחד. בהחלט יתכן שניתן לעשות מסיבה יפהפייה ביום אחד ואל תמהרו לפסול את האופציה הזאת.

אולי על חוף הים?

אופציה נוספת לעריכה של מסיבת רווקות ברמה הגבוהה ביותר היא באמצעות הליכה אל חוף הים. חוף הים הוא רומנטי ביותר ואנו יכולים להגשים שם את המאווים הגדולים ביותר שלנו. חוף הים מאפשר לנו הנאה עצומה ממסיבת הרווקות ואנו נשמח ממנו כמה שיותר כאשר נערוך שם מסיבה.

ומה בדבר בבית של הכלה או של אחת מחברותיה?

לא תמיד צריך לנסוע רחוק או להרחיק כאשר אנחנו רוצים לערוך מסיבת רווקות. אופציה נוספת שיכולה להיות מצוינת היא לערוך את המסיבה בבית של אחת החברות או של הכלה. כמובן שבמקרה כזה עלינו להוציא מהבית את כל מי שלא שותף למסיבה בכדי להבטיח את איכות המסיבה.

חשפן למסיבת רווקות

חשפן למסיבת רווקות – האטרקציה המושלמת

מי לא רוצה לחגוג לפני החתונה שלה בצורה הכי מיוחדת שיש? כיום חגיגה לפני החתונה הפכה לטרנד חם ולוהט של מסיבות רווקות. מסיבת רווקות היא דרך מצוינת לשחרר את כל הלחצים לפני החתונה וליצור את האירוע המושלם ביותר שניתן לחשוב עליו. באמצעות מסיבת רווקות אנחנו יכולים לקבל חגיגה אין סופית ולהנות עד אור הבוקר. אך עולה השאלה כאשר אנחנו חוגגים במסיבת רווקות מה תהיה האטרקציה הטובה ביותר במסיבה, כיצד אנחנו נבטיח כי החגיגה תהיה אמתית ובלתי פוסקת. יותר ויותר בנות מגלות כי חשפן במסיבת רווקות היא הדרך המושלמת לחגוג. חשפן משדרג אוטומטית כל מסיבת רווקות אליה הוא מוזמן והוא הופך את המסיבה לחגיגה אמתית. ההתלהבות של הבנות מהחשפן היא כה אמתית עד שאין דבר אשר ידמה לזה ואין ספק כי מסיבה אמתית מתחילה רק כאשר החשפן נכנס בשעריה.

הקפידו להזמין חשפן איכותי

אך בכדי שהמסיבה תהיה אכן איכותית אנחנו לא יכולים להזמין כל חשפן שמתחשק לנו אלא עלינו להזמין חשפן איכותי. שימו לב שווה לשלם קצת יותר בכדי לקבל חשפן איכותי שייתן לנו את המענה הטוב והשלם ביותר לחגיגה. אם החשפן לא יהיה איכותי הרי שעדיף כבר לא להזמין חשפן מכיוון שהוא יכול לגרום לנזק למסיבה ולהרוס את כולה. תארו לכם חשפן אשר אינו רוקד בקצב המוסיקה שהוא שם, ותבינו עד כמה חשפן גרוע יכול להשפיע על המסיבה שלנו ולהרוס אותה.

כיצד נבטיח כי נקבל חשפן איכותי?

אז כיצד אנחנו יכולים להיות בטוחים כי נזמין את החשפן הטוב ביותר שיש? ראשית הכי טוב זה לפעול על סמך המלצות קודמות שיש לך על חשפנים שהופיעו במסיבות רווקות של חברות שלך. המלצות אינן משקרות וכך את יכולה להגיע לחשפן איכותי ביותר. אם אין ברשותך המלצה הרי שתצטרכי לנבור ברשת האינטרנט ולחפש אחר חשפנים אחרים. כאשר את נוברת באינטרנט הקפידי להסתכל על התמונות של החשפן בכדי למצוא את החשפן האיכותי ביותר. בנוסף הכי טוב אם יש לחשפן וידאו של ביצועיו באתר האינטרנט שלו בכדי שתתרשמי מכישוריו.

רעיונות למסיבת רווקות

מסיבת רווקות ממש כמו חתונה היא אירוע של פעם בחיים ועל כן כאשר אנחנו חוגגים במסיבת רווקות אנחנו רוצים להבטיח כי המסיבה תהיה כמה שיותר מיוחדת. מסיבת רווקות היא הזמן בו אנחנו משתחררים לפני החתונה ומשחררים את כל הלחץ של החתונה שנצבר במהלך החודשים שקדמו לחתונה ועל כן אנחנו צריכים לעשות הכול בכדי לחגוג בצורה הכי מיוחדת שיש. ככל שמסיבת הרווקות תהיה יותר מרגשת ככה אנחנו נהנה יותר. בכדי ליצור את המסיבה הטובה ביותר ריכזנו בעבורכם מספר רעיונות להפעלה של מסיבת רווקות בכדי שגם אתם תוכלו ליצור את המסיבה הטובה ביותר.

ספא מיוחד ומפנק לכל החברות

אחת הדרכים הכי מיוחדות להנות במסיבת רווקות היא באמצעות הליכה לספא מפנק. בספק נקבל את כל הטיפולים המקיפים ביותר ונבטיח כי אנחנו נהנה מטיפולים שבשום מקום אחר לא היינו מקבלים. כך הספא מעניק לנו מסיבת רווקות ייחודית ומיוחדת שהופכת כל אירוע לייחודי ומיוחד.

סדנת אלכוהול מיוחדת ומרגשת

אופציה נוספת למסיבת רווקות בלתי נשכחת היא סדנת אלכוהול וקוקטיילים. בסדנה זו נלמד כל מה שצריך על אלכוהול ונדע כיצד ליצור את המסיבה המושלמת ביותר שיש. כמובן שבסדנה זו נשתה גם הרבה וכך נשתחרר ונוכל לחגוג בצורה הטובה ביותר לפני החתונה.

סטנד אפ למסיבת רווקות

מי לא אוהב לצחוק, ואיזה דרך טובה יותר לצחוק יש מאשר סטנד אפ המותאם במיוחד למסיבת רווקות. מדובר באופציה נהדרת לחגיגה ולקבלה של אווירה מחשמלת שיקשה עלינו לקבל באמצעים אחרים. כך אנחנו יכולים לחגוג בצורה נהדרת ולהנות מערב קורע של צחוקים וכיף שאחרת לא היינו מקבלים וסביר שגם אתן לא תשכחו את מסיבת הרווקות הזאת.

אמן חושים למסיבת רווקות

אופציה מעולה למי שרוצה לפעור את פיו בתדהמה הוא בחירה באמן חושים למסיבת רווקות. אמן חושים יאתגר אותנו ויעניין אותנו ויגרום לנו לעניין עצום כי אנחנו נרצה לדעת כיצד הוא עושה את כול הקסמים שלו. אמן חושים יכול לשדרג כל מסיבת רווקות בכמה דרגות והוא נמצא רק מרחק של כמה טלפונים מאתנו.

ימי כיף לעובדים

רעיונות לימי כיף לעובדים

בכדי ליצור את הקשר החזק ביותר בין עובדים למקום העבודה שלהם עלינו להשקיע רבות בדברים רבים. לא די בנתינת משכורת גבוהה אלא אנחנו צריכים לבצע דברים נוספים בכדי להבטיח את איכות הקשר בין העובד למקום העבודה שלו. אחד הדברים הכי כיפיים שאותם אנחנו יכולים לבצע הוא ימי כיף לעובדים. בשורות הבאות ריכזנו לכם רעיונות מצוינים לימי כיף לעובדים שיעניקו גם לכם את התחושה כאילו החברה שלכם משקיעה בכם המון ויוצרת את האווירה הייחודית ביותר שיש.

ספורט אתגרי

אחד מימי הכיף המעניינים ביותר שניתן לעשות הוא ספורט אתגרי בו כלל עובדי החברה ישתתפו. כמובן שלא מדובר בספורט אתגרי תחרותי אלא במשימות המתאימות להדיוט. ספורט אתגרי יכול לתרום באופן נפלא לגיבוש של העובדים וליצור אצלם אחווה שתישמר אחר כך גם בעבודה עצמה.

טיול בטבע

עוד רעיון נפלא שיכול לתרום רבות להנאה של העובדים ולגיבוש שלהם עם עצמם וכמובן להרגיש שמקום העבודה משקיע בנו הוא באמצעות טיול בטבע. טיול בטבע מאפשר לנו לקחת פסק זמן מהגודש שבמשרד ולצאת לשאוף אוויר ולמלא מצברים בכדי להמשיך לעבוד בצורה טובה.

יום כיף קרטינג

אופציה נוספת שניתן לעשות הוא קרטינג לכלל עובדי החברה. הנסיעה בקרטינג היא בילוי המתאים לכלל הגילאים וההנאה שמפיקים ממנה היא עצומה גם למי שאינו חובב כלי רכב. כך כל אחד יוכל למצוא דבר המתאים לו ולנסוע ולהתחרות מול חבריו לעבודה.

יום באולינג

מקום נפלא המספק שלל חוויות לעובדים הוא הבאולינג. הבאולינג מאפשר לנו להתחלק לקבוצות לפי מקומות העבודה שלנו וכך ליצור תחרות בין מחלקות שונות. כל מחלקה תתחרה בינה לבין עצמה ומול המחלקות האחרות וכך ההנאה תהיה עצומה והאווירה תהיה מחשמלת.

סיור מודרך בתל אביב או ירושלים

אם אתם רוצים להרגיש את הכרך הסואן ועל הדרך ללמוד דבר או שניים שלא הכרתם לפני כן הרי שסיור מודרך בתל אביב הוא אופציה נהדרת ליציאה מהמשרד ולקבל חוויה ייחודית שלא היינו מקבלים במקום אחר. סיור מודרך בתל אביב וירושלים יחבר בין העובדים שלכם ויגבש אותם.

ערב חברה

ערב לחברה טיפים ורעיונות

כאשר אנחנו רוצים להשקיע בעובדים שלנו אנחנו יכולים לבצע דברים רבים. אחד הדברים היפים ביותר שאנחנו יכולים ליצור לעובדים שלנו הוא ערב חברה. ערב חברה מאפשר לעובדים להנות מחוויה ייחודית, לצאת משגרת העבודה ולבלות עם חבריהם באווירה אחרת. כך ערב חברה יוצר הזדמנות מעולה ליצור אווירה מיוחדת שלא נקבל באמצעים אחרים ושנהנה ממנו עד מאוד.

בחרו חברה איכותית לביצוע ערב החברה

כאשר אנחנו מפיקים ערב חברה אנחנו צריכים להבטיח כי אנחנו נבחר בחברה איכותית שתיתן לנו את המענה הטוב ביותר להפקת האירוע. ככל שנבחר בחברה יותר איכותית כך ערב החברה  יהיה ברמה יותר גבוהה וכך אנחנו נהיה בטוחים כי אנחנו מקבלים ערב חברה ברמה הגבוהה ביותר שיש.

שתפו את כלל העובדים בחברה

כאשר אנחנו מבצעים ערב חברה אנחנו צריכים לשתף את כלל העובדים בחברה. צריך שכל עובד ייהנה בערב החברה מן העובד הזוטר ביותר ועד העובד הבכיר ביותר. ככל שנשתף עובדים בצורה יותר טובה כך אנחנו נהיה בטוחים כי אנחנו נקבל את האירוע האיכותי ביותר שיש.

בחרו נושא אשר יבטיח את ההנאה של כלל העובדים

כאשר אנחנו מפיקים ערב חברה אנחנו צריכים לבחור נושא ואטרקציה אשר יבטיחו את ההנאה של כלל העובדים. אל תבחרו נושא המדבר רק לנשים או רק לגברים או רק לפלחים קטנים בחברה אלא בחרו נושא שידבר אל כלל העובדים ויבטיח את איכות האירוע ואת ההנאה של כלל העובדים.

ערב סרט כערב חברה

אחת האפשרויות היפות ביותר שניתן לעשות לערב חברה הוא ערב סרט. ניתן לשכור בית קולנוע ולדאוג שכל העובדים יבואו לראות בו סרט לפי בחירתם. כך כל עובד ימצא סרט המעניין אותו ושאותו הוא רוצה לראות וכך כל העובדים יהיו מרוצים ושמחים מן ערב החברה שאנחנו עושים.

ערב מסעדה וקריוקי

אופציה נוספת שניתן לעשות הוא שילוב בין אוכל ושירה שתי ההנאות הגדולות ביותר של אנשים רבים. ניתן לשכור מסעדה איכותית לדאוג שתהיה שם מכונת קריוקי ולהפיק אירוע שלם במסעדה שבו כלל העובדים מן הזוטרים ביותר ועד הבכירים ביותר ייהנו.

מפעילים למסיבת רווקות

מפעילים למסיבת רווקות – מדוע צריך אותם?

מסיבת רווקות הוא אירוע מיוחד ומשמח מאין כמותו. זהו השלב בו הכלה וחברותיה יכולות לפרוק את כול ההתרגשות לפני מסיבת הרווקות וליצור את המסיבה הכי מיוחדת שיש. כל אחת רוצה שהמסיבה שלה תהיה הכי מיוחדת שיש והכי בלתי נשכחת שיש, השאלה היא כיצד יוצרים את המסיבה הבלתי נשכחת וכיצד עורכים מסיבה ייחודית? התשובה היא שבכדי לערוך מסיבה איכותית אנחנו צריכים לבחור מפעילים איכותיים למסיבת הרווקות. הפעלה היא מרכיב משמעותי בכל מסיבת רווקות וככל שההפעלה במסיבה שלנו יותר איכותית כך המסיבה יותר טובה וכך אנחנו מקבלים את האיכות הגבוהה ביותר של המסיבה. בכדי שהפעלה תהיה איכותית אנחנו צריכים לבחור במפעילים איכותיים שיערכו את ההפעלה הכי מיוחדת שיש.

כיצד נבחר את המפעילים הטובים ביותר?

הבנו את חשיבות המפעילים לאיכות המסיבה ועל כן עולה השאלה כיצד אנחנו יכולים לבחור את המפעילים הטובים ביותר. בכדי לבחור מפעיל איכותי אנחנו יכולים לבצע מספר דברים. ראשית אנחנו יכולים להסתכל באתר האינטרנט של המפעיל בכדי להתרשם מהאיכויות שלו. ככל שאתר האינטרנט יותר נראה לנו כך סימן שמדובר במפעיל איכותי. דבר נוסף שאותו אנו יכולים לעשות הוא לדבר עם המפעיל בטלפון ולהתרשם מאיכות המפעיל. ככל שהמפעיל יותר נראה לנו כך סביר יותר שנבחר בו. אנחנו יכולים גם לבקש הקלטה של המפעיל ממסיבת רווקות אחרת שהוא ביצע בכדי להתרשם מהאיכויות שלו ובכדי לדעת שהוא המפעיל המתאים לנו ביותר.

האם המפעילים לא פוגמים באווירה המיוחדת שנוצרה במסיבה?

בנות רבות חוששות כי כאשר הן עורכות מסיבת רווקות המפעיל שמפעיל את האירוע ואת האטרקציה יפגע באווירה המיוחדת במסיבה רק מעצם נוכחותו. זהו חשש אמתי המלווה בנות רבות והוא מוביל לכך כי במסיבות רווקות רבות מוותרים על אטרקציות מצוינות שניתן לערוך למסיבה. על כך יש רק להצר. מפעיל איכותי יודע כיצד להיטמע בכל מסיבה ולא להפריע לאווירה המיוחדת שנוצרה במסיבה. אם המפעיל באמת טוב אזי שפרט להפעלת האטרקציה לא תרגישו בו כלל ולא תדעו כי הוא הגיע למסיבה וכך אין לכם מה לחשוש כי תיהרס לכם המסיבה.

מסיבת רווקים

מסיבת רווקים – רעיונות

נישואין הם דבר משמח ביותר, אך נראה כי בשנים האחרונות הולך וצובר הטרנד שמסיבות רווקים הם עוד יותר משמחות מהנישואין עצמם. במסיבות רווקים זו הפעם האחרונה שאנו חוגגים כרווקים וזוהי הפעם האחרונה שאנחנו נהנים עד מאוד כרווקים. אנחנו צריכים לעשות הכול בכדי לחגוג מסיבת רווקים בצורה מיוחדת ואנו צריכים לעשות הכול בכדי לשמח את חתן השמחה ולהפוך את האירוע שלו לייחודי ומיוחד. בשורות הבאות ריכזנו לכם מספר רעיונות למסיבת רווקים בכדי שגם אתם תוכלו ליצור מסיבת רווקים בלתי נשכחת.

לאוהבי הצבא  – פיינטבול

מי לא אוהב לשחק אותה חייל ולנסות לכבוש יעדים מבוצרים, זוהי סיבה מצוינת לערוך פיינטבול. פיינטבול מאפשר לנו הנאה מטורפת שלא נקבל באמצעים אחרים וספק אם ניתן לחזור עליו בפעם אחרת ועלינו לזכור זאת כאשר אנחנו יוצרים את האירוע הייחודי ביותר שיש.

נסיעה משותפת לחו"ל

אחת הדרכים הטובות ביותר לחגיגה שלא נשכח במשך שנים רבות היא נסיעה משותפת של כל החברה לחו"ל. בחו"ל ניתן לעשות מגוון רחב של דברים לפי בחירת החתן, ניתן ללכת לקזינו, לסרטים, לדיסקוטקים, למסעדות ועוד. כך אנחנו יכולים להגשים את חלומנו במסיבת רווקים ומה יותר כיף מלבלות בחו"ל מאשר עם החברים שלכם.

אכילה במסעדת בשרים מובחרת

אופציה נוספת ומלהיבה לאכלנים ביננו היא אכילה במסעדת בשרים מובחרת. מסעדת בשרים מובחרת היא הנאה עצומה למי שאוהב בשר וכמובן שלא נלך אליה אם מדובר בצמחונים. אך כל הקרניבורים שביננו יכלו להנות עד מאוד מהמסעדה הזו.

טיול שטח עם לינה באוהלים

מי שאוהב את השטח יכול למצוא את הטיול המושלם בטיול שטח ולינה באוהלים. בנוסף ניתן לשלב טיול ג'פים לאוהבי הספורט המוטורי ואנו יכולים להנות עד מאוד מטיול כזה בהנחה שאנחנו אוהבים את השטח. כאשר כל החברה בשטח נוצרים הרגעים הכי מיוחדים שיש ועל כן אופציה זו היא כל כך טובה.

לאוהבי הים – דיג

דיג היא אופציה מצוינת למי שרוצה לנקות את הראש ולבלות עם החברה. לאחר שדגנו אנחנו יכולים לבשל את הדגים ויחד עם בירה או יין זו הנאה צרופה שתהפוך את מסיבת הרווקים לבלתי נשכחת.

מסיבת רווקות

מסיבת רווקות בקיץ – על מה צריך לשים דגש?

מסיבת רווקות הוא אירוע שכל אישה מחכה לו מכיוון שמדובר בסימן לקשר בין החברות הכי טובות לבין הכלה. האופן שבו חוגגים מסיבות רווקות מבטיח כי החברות הכי טובות ישקיעו מאמצים עילאיים בכדי ליצור את המסיבה הטובה ביותר לכלה ולחברה הכי טובה שלהן. על כן מסיבת רווקות זו הרפתקה כה גדולה ועל כן אנחנו צריכים להשקיע בה כל כך הרבה. אך יש לשים לב כי יש דגשים שונים למסיבת רווקות בקיץ. ראשית בקיץ מזג האוויר הוא הרבה יותר חם, לכן אם אנחנו עושים מסיבה בצהרי היום אנחנו צריכים לעשות אותה בקרבת מזגן או מקור מים כגון בריכה או ים. ללא דברים אלו המסיבה תרד לטמיון ולא נהנה ממנה. חייבים לחשוב על מזג האוויר כאשר עוסקים במסיבת רווקות בקיץ ויש לתת את הדעת על כך.

כיצד נחגוג במסיבה מיוחדת?

אז כיצד מסיבת הרווקות שלנו תהיה הכי מיוחדת שיש וכיצד נראה לכלה כי אנו אוהבים ומעריכים אותה וזאת מכיוון שמסיבת הרווקות היא הדרך לעשות זאת. התשובה היא שעלינו לערוך את המסיבה הכי מיוחדת שיש, ואת זאת אנחנו עושים באמצעות בחירה בהפעלות מיוחדות במסיבת הרווקות. ככל שיהיו אטרקציות יותר מעניינות במסיבת הרווקות כך אנחנו נבטיח כי אנחנו מקבלים מסיבה יותר איכותית וכך נהיה בטוחים כי המסיבה שוברת שיאים. על כן חשוב מאוד להשקיע באטרקציות שונות ומגוונות היכולות לשדרג כל מסיבה בכמה דרגות ולהבטיח את העניין של המסיבה.

חשיבות ההשתתפות של הבנות שמגיעות למסיבה

המפתח למסיבה איכותית אינו נעוץ אך ורק באטרקציות שבאירוע אלא בדברים נוספים. בראש ובראשונה בכדי ליצור מסיבה איכותית אנחנו צריכים להבטיח כי הבנות המשתתפות במסיבה ייקחו בה חלק פעיל. אם הבנות המשתתפות במסיבה לא ייהנו במסיבה הרי שאנו ניקלע לבעיה חמורה והבנות יתחילו להשתעמם ומכך יש להימנע ויש לעשות הכל בכדי שהדבר לא יתרחש. ככל שהבנות יהיו יותר מעוניינות במסיבה וככל שהמסיבה יותר תעניין אותם כך המסיבה תיחשב להצלחה יותר גדולה וכך אנחנו נהיה בטוחים כי הפקנו מסיבה מוצלחת.

הפעלות לימי הולדת

הפעלות לימי הולדת -איזה סוגי מפעילים יכולים לעניין אתכם ?

אין מבוגר שאינו זוכר את אחד מימי ההולדת שלו מהילדות. ככל שיום ההולדת יותר מיוחד כך הילד זוכר את יום ההולדת בצורה יותר טובה וזה נשאר לו זיכרון מיוחד שהוא יזכור למשך כל ימי חייו. בגלל זה אנחנו צריכים לעשות הכול בכדי להשקיע בימי ההולדת של הילדים ולגרום להם להיות כמה שיותר מיוחדים. בכדי לעשות יום הולדת מיוחד אנחנו צריכים אטרקציה שתהיה ביום ההולדת ותגרום לה להיות מיוחדת. ככל שהאטרקציה תהיה יותר מיוחדת כך הילד וחבריו יתרגשו יותר מיום ההולדת וייהנו יותר ממנה. בכדי ליצור אטרקציה מיוחדת אנחנו צריכים להזמין הפעלה מיוחדת ליום ההולדת. בין ההפעלות המיוחדות שאנחנו יכולים להזמין ליום ההולדת, ניתן להזכיר מתנפחים, קוסם, חיות לליטופים ועוד, כל אחת מהאטרקציות הללו תגרום ליום ההולדת להיות יותר מיוחד ושונה.

 

כיצד נדע באיזה מפעיל לבחור?

שאלה מרכזית שעולה מהבחירה במפעיל היא כיצד נדע איזה מפעיל להזמין שייתן לנו את המענה הטוב ביותר ליום ההולדת. ראשית אנחנו יכולים להתייעץ עם הילד שחוגג את יום ההולדת ולבחור יחד אתו את המפעיל שיבוא ליום ההולדת. כמובן בהנחה שהילד בגיל המתאים ויכול לחוות דעה כבר. שנית אנחנו יכולים להחליט לבד ולחשוב מה יהיה הכי מתאים לילד שלנו. כמובן שאנחנו צריכים לחשוב גם על שאלת המחיר ולחשוב מה יהיה הכי טוב מבחינת המחיר. לא רק זאת אלא שאנחנו יכולים לחשוב גם מה הכי יועיל לילד שלנו מבחינה חינוכית.

כיצד נוודא כי המפעיל איכותי?

כאשר אנחנו מזמינים מפעיל ליום ההולדת אנחנו צריכים להבטיח כי המפעיל יהיה איכותי וברמה גבוהה. בכדי לעשות זאת אנחנו יכולים ללכת ליום הולדת שהמפעיל הופיע בה ולהתרשם מיכולותיו. ככל שהילדים ביום ההולדת יותר מרוצים מהמפעיל כך אנחנו נדע כי הוא מתאים יותר ליום ההולדת שלנו. בנוסף אנחנו יכולים לראיין את המפעיל ולשמוע על ניסונו וכיצד הוא מנהל את הפעילות ביום ההולדת. ככל שהמפעיל יהיה יותר איכותי כך נדע כי היום הולדת תהיה ברמה יותר גבוהה ומכאן החשיבות הגבוהה של בחירה במפעיל איכותי.

כיצד נחגוג בצורה מיוחדת יום הולדת?

ימי הולדת הם סיבה אמתית לחגיגה ואין ספק כי כול הורה רוצה להשקיע כמה שיותר ביום ההולדת של ילדיו בכדי שאלה יהיו מיוחדים ושונים. אך עולה השאלה כיצד נבטיח כי יום ההולדת יהיה מיוחד וידבר אל הילדים כמה שיותר. בנוסף אנחנו רוצים להבטיח כי כאשר אנחנו חוגגים לילד יום הולדת גם החברים שלו ייהנו כמה שיותר. אז מה יגרום ליום ההולדת להיות מיוחד וכיצד נגרום הנאה לחבריו של הילד. התשובה היא שבכדי להפוך יום הולדת למיוחד אנחנו יכולים להשתמש במתנפחים. מתנפחים הם הפתרון הטוב ביותר ליום הולדת והם יכולים לתת לנו את השירות המושלם ביותר בכדי שתהיה חגיגה אמתית ומיוחדת.

מתנפחים קטנים ? מתנפחים גדולים ? לכל גיל יש לנו מתנפח

העניין עם ימי הולדת שלכל גיל של ילד מתאים משהו שונה. אי אפשר להשוות בין ילד בן שנתיים לילד בן תשע ועל כן צריך להתאים את יום ההולדת לגיל של הילד. אך אל דאגה גם במתנפחים יש תשובה לבעיה הזו. כאשר אנחנו חוגגים לילד יום הולדת בצורה מיוחדת אנחנו יכולים להתאים את המתנפח שלו לגיל שלו. כיום ניתן למצוא מתנפחים לכל גיל. בין אם מדובר על ילד בין שנתיים ובין אם מדובר על ילד בן שבע הרי שניתן למצוא להם את המתנפחים הטובים ביותר ולהבטיח כי החגיגה של הילדים תהיה הכי מיוחדת שיש וכמובן מותאמת לגיל שלהם.

האם להתייעץ עם הילד איזה מתנפח להזמין?

כאשר אנחנו מארגנים לילד יום הולדת עולה שאלה מכרעת והיא האם להתייעץ עם הילד על ארגון המסיבה. כמובן שאיננו מדברים על פעוטות אלא על ילדים גדולים יותר. מחד ככל שנערב יותר את הילד במסיבת יום ההולדת כך סביר יותר שהוא ייהנה. מנגד מדובר בילדים קטנים היכולים להתפזר והרצונות שלהם לא תמיד ברורים. התשובה לשאלה האם לערב את הילדים קשורה לשאלה כיצד אנחנו מחנכים את הילדים שלנו ומה הם שיטות החינוך שלנו. אם אנחנו נוטים לערב את הילדים הרי שניתן להתייעץ עמם באיזה מתנפח לבחור ואם אנחנו לא נוטים לערב את הילדים הרי שלא ניתן להם לבחור איזה מתנפח לקחת.

יום הולדת מיוחד

כיצד נערוך את יום ההולדת המיוחד ביותר שיש?

יום הולדת הוא יום מיוחד לילדנו ולא פחות לנו. כל אחד רוצה שיום ההולדת של ילדיו יהיה הכי מיוחד שיש בכדי שהילד יזכור זאת ויזכור זאת בצורה הטובה ביותר. אז כיצד נערוך את יום ההולדת המיוחד ביותר שיש וכיצד ניצור יום הולדת ייחודי ומיוחד. התשובה היא פשוטה מאוד בכדי ליצור יום הולדת מיוחד אנחנו צריכים לבצע מחקר מעמיק בכדי לדעת איזה יום הולדת לערוך. ככל שנקרא יותר חומר על הנושא ועל ימי הולדת וככל שנתייעץ עם יותר אנשים כך נערוך את יום ההולדת המיוחד ביותר שיש ועל כך אין עוררין. יום הולדת יש רק פעם בשנה ואת זאת עלינו לזכור כאשר אנחנו מתכננים יום הולדת כזה או אחר.

האינטרנט – הכלי ששינה את חיינו

אז כיצד אנחנו יכולים לערוך את המחקר המקיף ביותר שאפשר על נושא ימי ההולדת. התשובה היא באמצעות האינטרנט. האינטרנט שינה את חיינו בתחומים רבים, אם נחשוב על תחום התחבורה הרי שיש את וויז, אם נחשוב על תחום הרשתות החברתיות הרי שיש את פייסבוק. כל אחד מהכלים הללו שינה את חיינו והשפיע עליהם באופן ניכר. וכך גם כאשר אנחנו עוסקים בימי הולדת, בכדי לערוך את יום ההולדת המיוחד ביותר שיש אנחנו יכולים להשתמש באינטרנט ושם למצוא את החומר המקיף ביותר בשאלה כיצד לערוך את יום ההולדת המיוחד ביותר שאפשר.

הופ הופ טרללה – הפורטל המקיף לימי הולדת

אם אתם מחפשים אתר מקיף שיאמר לכם כול מה שצריך על ימי הולדת ויחדש לכם ויעזור לכם ליצור את יום ההולדת המושלם ביותר שיש, הרי שהופ הופ טרללה הוא האתר המקיף ביותר בארץ על ימי הולדת. הופ הופ טרללה יעזור לכם לערוך את יום ההולדת הכי מיוחד שאפשר ויסייע לכם לעשות יום הולדת שילדכם וחבריהם לא ישכחו למשך זמן רב ביותר. הופ הופ טרללה הוא הפורטל המקיף ביותר לימי הולדת והוא יסייע לכם ליצור יום הולדת ייחודי ומיוחד שלא תקבלו באמצעים אחרים וזאת הבטחה.

מתנפחים בחדרה

מתנפחים בחדרה – למי שגר בישובים הקרובים : כרכור , זכרון יעקב , בנימינה ועוד אנחנו נביא את המתנפחים עד אליכם לבית

מי לא אוהב מתנפחים, מדובר באחת הפעולות האהובות על ילדים ואין ספק כי בכול מקום אליהם מגיעים מתנפחים הם מסמר הערב. אין כמעט מקום שבו מתנפחים לא משפיעים וגורמים לנו להתאהב במתנפחים. ומה יותר כיף מלקבל את המתנפח עד הבית. כאשר אנחנו רוצים לבצע דבר מה עם המתנפחים שלנו הרי שהעובדה כי המתנפחים מגיעים אלינו עד הבית גורמת לנו להרגשה נפלאה ומשפרת את איכות השימוש במתנפחים בכמה דרגות. זהו יתרון עצום שהמתנפחים מאפשרים לנו.

על מה אנחנו מקפידים במתנפחים שלנו?

כאשר אנו דואגים להביא את המתנפחים שלנו עד לבית שלכם אנחנו מקפידים על עוד מספר דברים. הדבר החשוב ביותר שאנחנו עושים כאשר אנחנו מזמינים את המתנפחים הוא להקפיד כי המתנפחים יגיעו אליכם בזמן. אנחנו מקפידים מאוד על זמנים מכיוון שאנו מבינים עד כמה הם חשובים לכם ועד כמה חשוב שהמתנפח יגיע בזמן בכדי לערוך לכם את החגיגה הכי יפה. לא רק זאת אלא שדבר נוסף שאנו מאוד מקפידים עליו כאשר מדובר במתנפחים הוא שהם יהיו ברמה הבטיחותית הגבוהה ביותר שאפשר. אנחנו לא מוכנים להתפשר בנושא זה בכלל ואנחנו נעשה הכול בכדי שהמתנפחים שלכם יהיו בטוחים והשימוש בהם ייעשה ברמה הגבוהה ביותר וללא עכבות ופשרות והכול בכדי לתת לכם את השירות האיכותי והטוב ביותר.

מדוע צריך מתנפחים?

אם רוצים לערוך אירוע או חגיגת יום הולדת לזאטוטים הרי שלא ניתן לעשות זאת ללא מתנפחים. מתנפחים משדרגים בכמה רמות כול אירוע אליו הם מגיעים וגורמים לאירועים להיות מיוחדים וייחודים. יום הולדת לילד קטן ללא מתנפח כיום לא תיקרא יום הולדת וכל הורה הרוצה לעשות דבר מיוחד ליום ההולדת של ילדו חייב להשקיע במתנפחים. אם אנחנו רוצים לחגוג בצורה מיוחדת אנחנו חייבים לעשות זאת עם מתנפחים וכמה שיותר מתנפחים כך טוב יותר. רוצים חגיגה מיוחדת? עשו זאת עם מתנפחים בדרגה היפה ביותר שיש.

מתנפחים בפתח תקווה

מתנפחים בפתח תקווה – למי שגר קרוב בקריית אונו , גני תקווה גבעתיים ועוד ויש לו יום הולדת – הזמינו עוד היום מתנפח

מתנפחים יכולים להיות הפתרון המושלם לכל זאטוט החוגג את יום הולדתו. המתנפחים מרגשים את הילדים וגורמים להם להנות מיום הולדת כמוה עוד לא הייתה להם. לא סתם יותר ויותר הורים מעדיפים להזמין מתנפחים לימי ההולדת שלהם ולחגוג בצורה ייחודית ומיוחדת. מתנפחים הם אכן המילה האחרונה בתחום ימי ההולדת ואנו צריכים להזמין את המתנפחים היפים ביותר שאפשר. לכן אם אתם גרים בפתח תקווה, קרית אונו, גני תקווה או גבעתיים הזמינו מתנפח לימי ההולדת שלכם ותזכו לאיכות הגבוהה ביותר שיש.

מתנפחים בפתח תקווה לא רק ליום הולדת

אכן כאשר אנו ורכים ימי הולדת הדבר הטוב ביותר הוא להזמין מתנפח אך חשוב לזכור כי מתנפחים אינם מתאימים רק לימי הולדת אלא לעוד שלל רחב של אירועים. כול אירוע מיוחד שאנו עורכים ומעורבים בו ילדים קטנים יכול להוות סיבה מצוינת להזמין מתנפחים ולתת לנו את המענה הטוב ביותר להנאה וחגיגה במסיבה. כל סיבה למסיבה היא סיבה להזמנת מתנפחים ואת זאת עלינו לזכור. לכן אם מדובר על פסטיבל או חגיגה לילדים הרי שניתן להזמין מתנפחים ולשדרג את החגיגה בכמה דרגות. מתנפחים איכותיים יגרמו לחגיגה להיות עוד יותר מיוחדת ממה שהייתה לולא המתנפחים וזוהי החשיבות מדוע כה כדאי להזמין מתנפחים ומדוע אנחנו כה נהנה איתם.

מה תקבלו כאשר תזמינו את המתנפחים שלנו?

אנחנו מקפידים על מספר דברים כאשר מזמינים מאתנו מתנפחים, אך הדבר הכי חשוב עליו אנחנו מקפידים במתנפחים שלנו הוא האדיבות והשירות של צוות העובדים שלנו. חרטנו על דגלנו לתת לכם את השירות הכי טוב שאפשר בכדי שאתם תקבלו את השירות האיכותי ביותר שניתן ובכדי שאתם תהיו מרוצים כמה שיותר מהמתנפחים שלנו. דבר נוסף עליו אנחנו מקפידים מאוד הוא לשמור על האיכות הגבוהה של המתנפחים שלנו. חשוב לנו מאוד שאתם תקבלו את האיכות הגבוהה ביותר של המתנפחים בכדי שתוכלו להנות מהם כמה שניתן ללא עכבות.

מתנפחים להשכרה

מתנפחים להשכרה – מתי נזדקק להם?

מתנפחים להשכרה נדרשים למגוון רחב של אירועים. המקום הראשון שעולה בראש כאשר חושבים על מתנפחים להשכרה הוא ימי הולדת. בשנים האחרונות הולך וצובר תאוצה הטרנד של הזמנת מתנפחים לימי הולדת בכדי לחגוג יום הולדת בצורה המיוחדת ביותר שיש ובכדי לחגוג יום הולדת בצורה הכי שונה ומגוונת שיש. אך לא רק לימי הולדת מתנפחים נחוצים אלא לעוד מגוון רחב ומקיף של דברים כאשר בין היתר ניתן להזכיר פסטיבלים לילדים ואירועים שונים לילדים. כל פסטיבל המתגאה בעצמו ישכיר מתנפחים ויעשה זאת בצורה הטובה ביותר לו הוא רוצה להיות פסטיבל מצליח. תתפלאו לשמוע אך כיום הולכת ונפוצה התופעה של השכרת מתנפחים גם למבוגרים ואנו וראים בתחום זה גם כן פריחה של השכרת מתנפחים.

מהיכן נשיג מתנפחים להשכרה איכותיים?

כאשר אנחנו רוצים לשכור מתנפחים איכותיים להשכרה הדבר החשוב ביותר עליו אנחנו צריכים לתת את הדעת הוא מהיכן נשכיר את המתנפחים. בכדי להבטיח את איכות המתנפחים אנחנו צריכים לשכור חברה איכותית שתיתן לנו את המתנפחים הטובים ביותר ותבטיח כי נקבל את האיכות הגבוהה ביותר. ככל שנשכור חברה יותר איכותית להשכרת מתנפחים כך נבטיח כי האירוע שלנו יהיה ברמה יותר גבוהה ואנו נהיה מרוצים ממנו יותר. בכדי להבטיח את איכות האירוע עלינו לוודא כי נקבל את המתנפחים מהחברה בזמן וללא עיכובים וכי לא יחולו בעיות בתחום זה.

בטיחות, אמינות ומקצועיות

לא די בהזמנת מתנפחים ובהשכרתם בכדי להבטיח את איכות האירוע אלא עלינו לוודא כי מתקיימים מספר תנאים נוספים הקשורים להשכרת המתנפחים. הדבר הראשון עליו יש להקפיד כאשר מזמינים מתנפחים חדשים הוא הבטיחות של המתנפחים. חשוב מאוד שהמתנפחים יהיו בטוחים להפעלה וכי אנו יכולים להיות בטוחים כי הילדים שלנו לא יפגעו כאשר הם משתמשים במתנפחים. בנוסף חשוב מאוד שהחברה שממנה אנחנו מזמינים את המתנפחים תהיה חברה אמינה העומדת בהתחייבויות שלה כך שנדע כי אנו יכולים לסמוך על המילה של החברה. לבסוף חשוב מאוד שהמפעילים של המתנפחים יהיו מקצועיים וכי אנו נדע כי אנחנו יכולים לסמוך עליהם בצורה מלאה.

מתנפחים למבוגרים

מתנפחים למבוגרים ? האם יש דבר כזה ?

מסיבות למבוגרים בשנים האחרונות דורשות מאתנו ערך מוסף, לא ניתן להסתפק בסתם עריכת מסיבה אלא צריך שיהיו בה דברים נוספים ומיוחדים שיגרמו למסיבה להיות עוד יותר מיוחדת ממה שהיה בעבר. אם אנחנו רוצים שהאורחים במסיבה שלנו ייהנו בצורה מיוחדת ויזכרו את המסיבה לטובה ועוד ירצו לחזור אליה בפעמים הבאות אנחנו חייבים לרגש את האורחים שלנו. אחת הדרכים הטובות ביותר לרגש היום אורחים היא לתת להם מתנפחים למבוגרים. מתנפחים למבוגרים הם אחת האטרקציות הטובות ביותר במסיבות והם יכולים לגרום לכל אורח לפעור את פיו בתדהמה. זהו דבר משמעותי וחשוב ואנו חייבים להבטיח כי המסיבה תהיה כמה שיותר מיוחדת וייחודית ואת זאת נעשה על ידי השכרת מתנפחים.

כיצד נדאג כי נקבל את המתנפחים הטובים ביותר למבוגרים?

שאלה מרכזית נוספת עליה אנחנו צריכים לתת את הדעת היא כיצד נדאג לקבל את המתנפחים הטובים ביותר למבוגרים. התשובה היא שעלינו ללכת לחברת השכרת מתנפחים מקצועית שתהיה ברמה הגבוהה ביותר. ככל שהחברה להשכרת מתנפחים תהיה יותר טובה כך אנחנו נדע כי בחרנו בחברה יותר איכותית וכך נהיה מרוצים יותר מאיכות המתנפחים שלנו. חברה טובה להשכרת מתנפחים תדאג לתת לנו את המתנפחים בזמן ותדאג שיהיה לה במלאי מתנפחים המתאימים למבוגרים. שימו לב לכך שכאשר אתם מזמינים מתנפחים למבוגרים אתם אכן מקבלים מתנפחים למבוגרים ולא מתנפחים שעברו הסבה למבוגרים ולמעשה הם מתאימים לילדים.

מה עוד צריך שיהיה במסיבה?

כאשר אנחנו עורכים מסיבה או אירוע אל תסתפקו רק במתנפחים אלא דאגו לדברים נוספים בכדי להבטיח כי המסיבה תהיה מיוחדת. נכון המתנפחים הם האטרקציה העיקרית במסיבה, אך לצדם אנחנו חייבים להבטיח כי יהיו דברים נוספים כמו אוכל טוב ומוזיקה טובה. שני המרכיבים הללו חשובים מאוד בכדי לערוך מסיבה או אירוע איכותיים למבוגרים ואנו צריכים לשלבם עם המתנפחים בצורה הטובה ביותר. שילוב של כלל הדברים הללו יבטיח כי המסיבה שלכם תהיה ברמה הגבוהה ביותר ושאתם תהיו מרוצים ממנה כמה שיותר ועם כך לא ניתן להתחרות.